אודות

מה זה גְּדוּלָּה?

האם זה במלעיל או במלרע? האם במשמעות של greatness או סתם דוּלָּה גדולה?

מבחינתנו זה הכל.

הבסיס הוא הדוּלָּה. זה מה שאנחנו. לא בטוח אם אנחנו בחרנו את המקצוע או הוא בחר אותנו. להיות דולה מבחינתנו זה לא סתם משלח יד – זו שליחות.

ללוות תינוק ברגעיו הראשונים בעולם, ללוות הורים ברגעי ההורות הראשונים שלהם – אנחנו מעריכות ומכבדות את הזכות הזו, המוענקת לנו בכל פעם מחדש ורוצות לעשות כל שבידינו כדי להיות ראויות לה.

לצורך כך אנחנו מאמינות שדולה צריכה לעבוד לפני סטנדרטים מקצועיים מסודרים, שדולה צריכה ללמוד ולרכוש ידע באופן תדיר, שדולה צריכה לקבל אפשרויות לתמיכה, עיבוד וגיבוי שיאפשרו לה להיות הכי טובה – בעיני עצמה, בעיני הצוות המטפל ובעיני המשפחות שהיא מלווה.

גְּדוּלָּה היא בית שמאפשר את החיבור הברור מאליו כל כך בין העולם של נשים ומשפחות לקראת לידה, במהלכה ולאחריה –  להן אנחנו רוצות להעניק ידע, תמיכה, כיוון, וחוויה עוטפת ומעצימה, לבין עולם נשות המקצוע בתחום – להן אנחנו רוצות לעזור לצמוח ולהצליח על מנת לתת את השירות הכי טוב שאפשר למשפחות.

גְּדוּלָּה מציעה מגוון שירותים ומוצרים לנשים ומשפחותיהן לקראת, במהלך ולאחר הלידה וכן לנשות מקצוע בתחומי ההריון הלידה וההורות.

דולה תומכת באשה הרבה

רוית שטרן גינת

מייסדת ובעלים

הי. אני רוית.

נשואה ליואב ואמא לשלוש נערות – יובל, ירדן ומעין.

לפני יותר מ 19 שנים, בתחילת ההריון הראשון שלי, הייתי מבועתת. לא היה לי מושג מה זה הריון ולידה, ומה צריך לקרות על מנת שאצא מהדבר הזה בחיים. הודות לנעמי גטניו ויהודית שפמן – 2 דולות שהכרתי בפורום הריון ולידה של YNET, הבנתי לאט שיש קשר ישיר בין השותפות שלי בתהליך והתמיכה שאני זוכה לה לבין הסיכוי שתהיה לי חוויית לידה טובה.

מאז זרמו הרבה מים בנהר. כבר 17 שנים שאני דולה – תומכת לידה ומדריכת הכנה ללידה.

זכיתי לקחת חלק במאות לידות – וללמוד ולהתרגש מכל אחת מחדש. לאורך השנים רכשתי המון ידע וכלים, זכיתי להכיר המון נשות ואנשי מקצוע מופלאים ולצמוח למקום בו אני מאמינה ויודעת שיש לי אפשרות לתת המון ולשנות את חוויית הלידה לטובה עבור נשים ומשפחות רבות.

זכיתי גם להיות למספר שנים אחת מרכזות קורס דולות אמא אדמה עם אירית לנדאו ושרי קרוכמל ולהוציא לאויר העולם עשרות דולות נפלאות.

  • אני מאמינה שחווית הלידה צריכה להיות כזו בה יקבלו אותך כמו שאת, יסתכלו עליך ועל הצרכים שלך, יעטפו אותך, ויאפשרו לך לבחור מה נכון לך בכל רגע נתון.
  • אני מאמינה שדולה צריכה להיות מלאה בידע, כלים ונסיון מחד ומאידך תקשורתית, ענווה ומפרגנת.
  • אני מאמינה שאפשר לשלב כוחות של כל הנוגעים בתהליך הלידה – רופאים, מיילדות, דולה ומלווים – על מנת להתמקד בך ולעשות הכל כדי שתצאי עם חוויית לידה עוטפת.
  • מתוך אמונה זו יצאתי לדרך הגדולה: ייצרנו שיטה המבוססת על כל שנות הנסיון שלי שמטרתה לאפשר לך כיולדת לקבל את היחס העוטף והמקצועי ביותר.

ייצרתי קבוצת דולות איכותית ומגובשת העומדת בערכים שלי וממשיכה להתעדכן ללמוד ולהשתפר באופן מתמיד.

אני ממשיכה ללוות לידות בעצמיי כדולה תומכת לידה, להדריך בקורס הכנה ללידה במתכונות שונות וכן להוביל את מערך ההתאמה המדויק והמקצועי שלנו בין דולות ליולדות ומשפחותיהן. מערך התאמה שנבנה על בסיס כל הנסיון שלי וסקר שערכנו בקרב יותר מ440, המאפשר לנו להיענות בצורה מדוייקת לצרכים של כל אשה לקראת הלידה, בלי לוותר על החיבור האישי החשוב כל כך לחוויה אינטימית כמו הלידה.

אני ממשיכה להוביל ולהכשיר דולות נשות מקצוע על מנת לתת את השירות הטוב ביותר ליולדות וכן ללוות דולות ובעלות עסקים בתחומי ההריון, הלידה וההורות בקבוצת הדרכה אינטימית וכן בליווי עסקי ושיווקי פרטני.

רוית שטרן גינת