10 טיפים לזירוז לידה באופן טבעי
אשה הרה יושבת ומצטלמת ביער

10 טיפים לזירוז לידה טבעי

את מתה כבר ללדת? לוחץ לך וכבד, אולי גם כבר סובלת מצירים מדי פעם, והמתח הורג? נכנסת לכאן כדי לקרוא על שיטת קסם שתספק לך זירוז לידה טבעי?
אז בואי נתחיל מכך שאין לי באמת קסם כזה….
הנסיון שלי לימד אותי שכשהתינוק לא מוכן לצאת – לא משנה מה תעשי, והדבר הכי נכון הוא פשוט להמשיך לנוח, להיעזר בהמון מקלחות ו.. לדבר עם התינוק שלך, שאולי יעשה לך טובה ויבוא…

ובכל זאת, נשים רבות מרגישות שהן חייבות לעשות הכל כדי ללדת, במיוחד אם הן כבר הגיעו לשבוע 41 או 42 והצוות מתחיל לדבר על זירוז רפואי. אז אספתי עבורכן 10 טיפים לזירוז לידה טבעי שעבדו עבור נשים שליוויתי כדולה או אחרות…

1. רפואה טבעית

בקשי המלצות ולכי לטיפול שיאצו, דיקור או רפלקסולוגיה שיאזן ויכין את גופך ללידה. נשים רבות מספרות שאחרי 2 טיפולים התחילה אצלן לידה.

2. הומאופתיה

קאולופילום וסימיסיפוגה או רמדי אחרות שיותאמו לך במיוחד על ידי הומאופת המתמחה בהריון ולידה.
פארטוקל – פורמולה הומאופטית שמומלץ לקחת החל משבוע 36 להריון המכינה את הגוף פיזית ורגשית ללידה.
היא לא מזרזת או יוצרת השראת לידה אבל מנסיוני נשים שלקחו אותה כן חוות לידות קצרות וטובות יותר. ההמלצה היא למלא בקבוק מים קטן ב30 טיפות מרגע שמתחילים צירים ולשתות שלוק כל כמה דקות עד ללידה. לפרטים נוספים התייעצי עם הדולה שלך .

3. תנועתיות –

עליה וירידה במדרגות או טיול ברגליים יחפות על חוף הים – בלי להתאמץ מדי ולהעלות דופק או לייצר אדרנלין – כל אלה יכולים לסייע לתינוק להתברג נכון באגן ולקדם את תהליך הלידה.

4. צמחים

קוהוש כחול וקוהוש שחור – רצוי להשתמש רק בהדרכת איש מקצוע.
ניתן גם להשתמש בפורמולה הנקראת דליבריז של בייבי טבע המכילה את שניהם .

5. שמן נר הלילה

סוד שמור של דולות ומטפלות החדרה של הקפסולות לנרתיק לקראת הלידה עשויה לסייע לריכוך צוואר הרחם לקראת הלידה. באופן אישי אני מעדיפה שלא להמליץ על שימוש בו באופן גורף ולכן כדאי להתייעץ עם הדולה שלך או אשת מקצוע.

6. עיסוי פטמות

מייצר אוקסיטוצין, ההורמון האחראי ליצירת צירים.

7. דייט רומנטי

ערב שקט, חשוך עם נרות, מוסיקה וסרט רומנטי והמון נשיקות וחיבוקים יוכל לסייע בהפרשת הורמונים מרגיעים בשם אנדורפינים ואוקסיטוצין – הורמון האהבה המייצר צירים.

8. סקס

בנוסף לאותו אוקסיטוצין שציינתי לעיל המופרש בעת אורגזמה, הזרע הגברי מכיל הורמון בשם פרוסטגלנדינים המרכך את צוואר הרחם.

9. אוכל

אננס - זירוז לידה טבעי?
אננס – זירוז לידה טבעי?

אננס, תמרים, או חריף – יש נשים שנשבעות שזה מה שקידם את הלידה שלהן… שווה לנסות

10. שמן קיק

מגרה את הקיבה וכנראה גם את הרחם.
מנסיוני עלול לגרום להתייבשות ותשישות ולכן איני ממליצה באופן שוטף אלא בעיקר לנשים בלידות חוזרות, כשכבר יש מחיקה של צוואר הרחם, ובמיוחד אם ירדו המים ואין צירים. כדאי לבקש המלצה של דולה או אשת מקצוע לגבי אופן הנטילה. ניתן גם למרוח על הבטן ולהניח מגבת חמה.

אם יש סיבה רפואית להשראת לידה, ניתן לשלב שיטות טבעיות עם השיטות הרפואיות – רצוי להתייעץ ראשית עם הצוות הרפואי .

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google

עוד
בבלוג