10 דברים לתיק לידה
דולה טיפ אונליין

מעבר לניירת – תעודת זהות ובדיקות וכמובן את היולדת עצמה, שום דבר לא באמת חשוב, אבל הדברים הבאים בהחלט יכולים להקל את חייכם במהלך הלידה:

1. רשימת תמיכה – הכינו מראש רשימה של דברים שיוכלו לעזור לך להתמודד עם תהליך הלידה. זה יכול להיות חפצים להתמקד בהם, משפטים מחזקים ועוד דברים שתוכלו "לשלוף מהכובע" בשעת הצורך.
2. מוסיקה – באייפוד, דיסק, מחשב או סתם באייפון. אני ממליצה להכין מראש רשימת השמעה שאתם אוהבים אבל גם חיפוש בyou- tube תמיד אפשרי. עוד על מוסיקה בלידה תוכלו לקרוא כאן
3. מצלמה – מקצועית או רק סמארטפון העיקר שיהיה לכם איך להנציח את הרגעים הקסומים שאחרי הלידה. לא לשכוח בטריות, כרטיסי זכרון ומטענים. אפשר בהחלט לבקש מהדולה שלכם לצלם.
4. גרביים – לפעמים קר מאד בחדר לידה, במיוחד אם את לוקחת אפידורל וגרביים יכולות להיות הצלה. בנוסף, תמיד אפשר להשתמש בגרביים לעיסוי כשהידיים של המלווים שלך מתעייפות.
5. מים איזוטונים, חטיפי אנרגיה ופירות יבשים ובמיוחד תמרים – הלידה היא סוג של מרתון, והגוף זקוק לאנרגיה על מנת להתמודד לכל אורכה.
6. גומיות לשיער – אין דבר שמציק יותר משיער בפנים בזמן הצירים.
7. שפתון ושמן תפוז – האוויר בחדר הלידה יבש מאד ושפתון יכול להיות הצלה אמיתית. טיפת שמן תפוז מהולה בשפתון יכולה לתת לך כוחות בשלבים מתקדמים של הלידה.
8. אסלוניות, ותכשירים למקלחת – כדי שתוכלי להרגיש בבית עם ריח של בית.
9. מים, בקבוקים עם פיית ספורט, כוסות חד פעמיות וקשים.
10. סוכרייות על מקל – גם אם לא יאפשרו לך לאכול משהו במהלך הלידה, ברוב המקרים יאפשרו לך למצוץ סוכריה על מקל.

רשימת ציוד לתיק הלידה - שמרי את התמונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google

עוד
בבלוג