מחפשת דולה?

מחפשת דולה? הגעת למקום הנכון

לקחנו את הנסיון שלנו בליווי מאות לידות מרגשות בבתי יולדות שונים ופיתחנו שיטה לעבודת הדולה המבטיחה חוויית לידה חיובית, עוטפת ומעצימה.
אם את מחפשת דולה, ורוצה לדעת שהדולה שלך היא נעימה ועוטפת, אך גם מקצועית, ושיש לך תמיד עם מי לדבר – נשמח להכיר לך את שירות הדולות של גדולה.
לראשונה בישראל יש בידינו את האפשרות להתאים לך את הדולה הנכונה עבורך בצורה מקצועית ולחסוך לך פגישות היכרות מרובות ומתישות.
הדולות העובדות עם גדולה יתמכו, יעטפו, ידריכו ויכוונו אותך ואת השותפים שלך ללידה עד לחוויית לידה טובה וכל זאת במקצוענות חסרת פשרות.
הדולות של גדולה עובדות ביחד – בשיתוף פעולה מקצועי ועסקי במטרה להעניק לך ולשותפים שלך ללידה חווייה עוטפת ובטוחה.

איך זה עובד?

 1. מהשלב הראשון אנחנו עושות הכל על מנת להכיר אותך ואת הצרכים שלך.
  לאחר שיחת טלפון ראשונית נזמין אותך לפגישת ייעוץ והתאמה בפגישה אישית או שיחת וידאו בה נכיר אותך ואת בן/בת זוגך, נלמד מהן הרצונות והצרכים שלך, ניתן טיפים ונכיר לך את מגוון השירותים המוצעים בגְּדוּלָּה.
  בסופה של הפגישה תותאם לך הדולה הנכונה ביותר עבורך.
 2. הדולה שהתאמנו לך תיצור עמך קשר טלפוני ותתאם עמך פגישת היכרות.
 3. הנסיון שלנו מראה שהשילוב של התאמה מקצועית ופרטנית, עם היכרות אישית מייצר חיבורים מוצלחים במיוחד, ולכן רק לאחר המפגש האישי עם הדולה שהתאמנו לך וקבלת אישורך להתאמה נמשיך בתהליך יחד.
 4. פגישת עבודה, היכרות עמוקה ותרגול עם הדולה – במהלך הפגישה עם הדולה נכיר לעומק, נייצר תיאום ציפיות ותוכנית לידה ויזואלית שתסייע לתקשורת שלך עם הצוות בחדר לידה, תקבלו מידע חשוב וטיפים לקראת הלידה ונתרגל תנוחות, נשימות ומגע.
 5. הדולה שלך תהיה זמינה עבורך להתייעצויות והתלבטויות שיסייעו לך להגיע שלווה ורגועה ללידה.
 6. במהלך ההריון ולאורך תהליך הליווי תוכלי לקחת חלק בקבוצת התמיכה הסגורה ליולדות של גְּדוּלָּה, בה תוכלי לקבל מידע רב, לשאול שאלות ולקבל תשובות בזמן אמת, ולהכיר את צוות הדולות המגבות ללידה שלך.
 7. בהתאם לתיאום מראש, נתקדם יחד לחדר לידה בזמן הנכון. הדולה שלך נשארת אתך לאורך תהליך הלידה ומספקת תמיכה רגשית ופיזית רציפה לך ולשותפים שלך. בהתאם לידע ולנסיון של הדולה, ולצרכים ולרצון שלך, הדולה תוכל לסייע לך בנשימות, תנוחות, נקודות לחיצה ועיסויים ומגוון כלים מעולם הרפואה המשלימה.
 8. בתלוי במצב המלאי שלנו, תוכלי להשאיל דרך הדולה שלך ללא תשלום מכשיר איזי טנס ומדבקות שיוכלו לסייע לך בהתמודדות עם צירי הלידה עד קבלת האפידורל או לכל אורך הלידה.
 9. הליווי בלידה נמשך עד כשעתיים לאחר הלידה וכולל סיוע בבודנינג והנקה ראשונית, תמיכה ברצונות שלכם ובאפס הפרדה והדרכה ראשונית בהתאם למה שתצטרכו.
 10. לאחר הלידה ובתיאום מראש הדולה שלכם תיפגש אתכם שוב – הפעם בביתכם- למפגש סיכום הלידה הכולל הדרכה, טיפים, שיחת סיכום ועוד….

שאלות נפוצות

הדולות של גְּדוּלָּה  נבחרו באופן אישי, ועברו הכשרה מקצועית במטרה להבטיח את סטנדרט השירות הגבוה אליו אנו שואפות.
כל הדולות של גְּדוּלָּה מוסמכות ובעלות ביטוח אחריות מקצועית.
ליווי על ידי אחת הדולות של גְּדוּלָּה  משמעותו ליווי המלווה בגב מקצועי, עוטף ומחבק לכל אורך הדרך.
הדולות של גְּדוּלָּה עובדות כצוות המאפשר גיבוי במקרה הצורך, ומקבלות תמיכה והדרכה מקצועית לכל אורך הדרך מנשות מקצוע מנוסות ומובילות

בתהליך בחירת והכשרת הדולות למדנו להכיר אותן , את האופי שלהן, ואת סל הכלים הייחודי לכל דולה.
בשיחת ההתאמה אתך ועם השותף/ה שלך ללידה, אנחנו לומדות להבין מי את, מהם הדברים המשמעותיים לך בלידה, ואיזו חוויית לידה את רוצה.
אנחנו לוקחות בשקלול את כל זה וכמובן גורמים משמעותיים כמו מועד ומקום הלידה, ובהסתמך על שנים ארוכות של נסיון – יוצרות את ההתאמה.

לא משנה אם את מחפשת דולה במרכז, דולה בשרון, דולה בדרום או דולה בצפון – הדולות של גדולה עובדות בכל הארץ, את תהליך ההתאמה ניתן לעשות גם בשיחת וידאו, כך שאנחנו מבטיחות שלא משנה היכן את מתגוררת – תזכי לתמיכה של דולה מבית גדולה וחוויית לידה עוטפת וטובה

אנחנו בטוחות שתהליך ההתאמה שלנו הוא מקצועי ומוצלח, ושכבר בשיחת הטלפון הראשונה תתאהבי בדולה שבחרנו לך. עם זאת, ומאחר ואנו יודעות שמדובר בחוויה אינטימית מאד, תהליך העבודה המשותף הוא כזה בו לאחר פגישת היעוץ וההתאמה ושיחת הטלפון עם הדולה שהתאמנו לך, תוכלי להפגש עמה, להכיר אותה ולוודא שההתאמה אכן נכונה עבורך ורק אז להמשיך בתהליך העבודה המשותפת.

בחרנו במכוון דולות מגוונות עם כלים שונים.
יש ביניהן מטפלות ברפלקסולוגיה, מדריכות הנקה, מדריכות היפנובירת'ינג, ועוד.
בנוסף לכל הדולות כלים בסיסיים לשימוש בתוך חדר הלידה מעולמות שונים בתחומי הרפואה המשלימה. אם יש כלי מסויים שחשוב לך שיהיה לדולה שלך – שתפי אותנו בשיחת ההתאמה ונשמח לחבר לך את הדולה הכי מתאימה

נתחיל ונאמר שהדולות של גדולה לוקחות מספר מוגבל של לידות בחודש על מנת להקטין את הסיכון למצב בו לידה נופלת על לידה.
עם זאת, מאחר ובחיים הכל יכול לקרות, אנחנו שומרות לעצמנו כמו כל דולה את האפשרות להפעיל דולה מגבה.
במקרה של הפעלת דולה מגבה, הדולה שלך תהיה אחראית להעביר לה את כל המידע והבקשות שציינת בפניה בתהליך העבודה לקראת הלידה, כך שתוכל להיות שם עבורך באופן מלא.
היתרון המשמעותי בשירות הדולות של גְּדוּלָּה הוא שתוכלי להכיר מראש את הדולה המגבה בקבוצת התמיכה הוירטואלית שלנו ואם תרצי גם בשיחת טלפון מראש.

כן!
נכון להיום, רמת הביטוח המשלים הגבוהה של כל קופות החולים (מכבי שלי, כללית פלטינום, מאוחדת שיא וכו') כוללת סל הריון המכסה גם שירותי דולה בעלות של עד 75% מתוך סל ההריון שלך תמורת הקבלה שלנו. לפרטים פני לסניף קופת החולים שלך

כן!
על מנת להעמיק את תהליך העבודה המשותף, אנחנו ממליצות בחום להוסיף לחבילת הליווי שלך את הסדנה הפעילה להכנה ללידה בגרסה הפרטנית שלה.
שאלי אותנו על פרטים נוספים ועל מבצע הכנה פרטנית ללידה שווה במיוחד.

דברי או כתבי לנו
052-8582071
תכנית לידה ויזואלית