המלצות על דולה וסיפורי לידה

 

רוית יקרה,

הגעתי אליך במקרה לאחר שיטוט באינטרנט, נכנסתי לאתר שלך קראתי רק את ה"אודות" והתחברתי אליך מיידית. כבר בפגישה הראשונה היית מקסימה ועל אף ההתנגדות של בעלי לדולה כבשת גם אותו . היית אדיבה מלאת ביטחון עם חיוך גדול נתת לנו הרגשה של אכפתיות ורוגע . ישבת והקשבת לכל רחשי ליבנו, היית אמיתית ואפשרת לנו להיפתח אליך.

במהלך ההיריון ליווית אותנו בליווי וייעוץ אישי ומקצועי 24 שעות, היה לך את הידע, הניסיון והרגש לעזור לנו. בכל שיחה עזרת עם מידע חדש, נתת לנו עצות ועזרת לנו להתכונן לקראת החוויה הזאת.

בכל מהלך הלידה היית צמודה אלינו כל הזמן, לא עזבת אותנו לרגע. היית מדהימה בצורה בלתי רגילה, היית כל כך רגועה ומלאת ביטחון. אם זה במענה לטלפונים בזמן הצירים בבית, בהתארגנות המלחיצה בבית החולים ומול הצוות, אם זה בעיסויים שעשית לי במשך שעות!! ולא התעייפת, בנשימות, עזרת לי במציאת תנוחות להקלת הכאבים, היית איתי בזמנים שהיו הכי אינטימיים עבורי

ועד הביקור בבית אחרי הלידה והעזרה עם הבן המדהים שלנו באמבטיה בהנקה והשינה והכל היה ברכות, חום והרבה הרבה סבלנות ואהבה.

רוית, עודדת אותי המון, וכבר מההתחלה ידעתי שאני יכולה לסמוך עליך שתעזרי לי , קשה לי לדמיין את התהליך הזה בלעדייך.

תודה ענקית לך על כל התהליך המדהים שעברנו, על כל הטלפונים והתמיכה בימים ובלילות, שתמיד היית זמינה אלינו כשהיינו צרכים, תודה על ההכלה, ההקשבה, העזרה, ההשקעה והתמיכה הרבה בזמן ההיריון הלידה וכהורים חדשים.

תודה לך רוית על שהיית איתנו באחד הרגעים הכי משמעותיים בחיינו!!

אוהבים מאוד

לימור נועם ושליו

19.9.2011

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google

עוד
המלצות וסיפורי לידה

Call Now Button