דולה בלוג – אלינור אלוני

אלינור אלוני דולה

אלינור אלוני - דולה ומדריכת הכנה ללידה, פסיכולוגית קלינית, מדריכת התפתחות תינוקות

נעים מאוד,

אני אלינור אלוני , אמא של הדר ורותם. עם לידת הבכור שלי נולד גם החלום שלי. עד אז הספקתי לסיים תואר בפסיכולוגיה, לקיים קריירה טובה. אבל הבטן צעקה אחרת. הקשבתי לקישקע שלי, עברתי דרך והיום אני דולה תומכת לידה, מלווה בגישת B.O.T, ומדריכה להתפתחות תינוקות ומלווה בשיטת פשוט ללדת היום אין לי ספק שחוץ מהילדים שלי, השינוי המקצועי הוא הדבר הכי חכם שעשיתי בחיי. עבורי זה הסיפוק והכיף הכי גדולים בעולם! אני רוצה לאפשר לך ללדת בביטחון, לדעת ולבחור את הלידה שלך.

אז מה אני עושה?

מרגישה שיש לי אחריות עצומה, אני מחזיקה בידיים לב של אנשים.
מאמינה לאינטואיציות של היולדת שלי, ועוזרת לה למצוא את הדרך המתאימה עבורה.
אני מאוד מאמינה בידע ובבחירות. תמיד להכיר את כל האפשרויות שקיימות, גם אם הן לא מה שאת מכננת לעצמך, חשוב לי שתדעי ותכירי, ותבחרי.

מכירה את הגבולות שלי, מתי לערב אנשי מקצוע אחרים, איך לתת לכם ספייס וגם לעבוד ביחד כצוות.
אני מאמינה שלידה היא חלק מהחיים, וחשוב שלא לשכוח להתייחס למשפחה, שנמצאת שם לפני, ולהתכונן למה שעומד לקרות אחרי.
לחדר הלידה אני מביאה כלים מהמיילדות המסורתית, הומאופתיה, רפלקסולוגיה ללידה,עיסוי, תנוחות, תנועות, מים , עם או בלי אפידורל, אעשה את המקסימום כדי לעזור לך לקדם את הלידה.

והומור 😊

בעיניי, היתרון הגדול של דולה הוא שבתוך כל הסיטואציה הזאת של לידה, כשכל מי שסביבך מוצף בקשת רגשות ובאינטנסיביות גבוהה, יש קול רגוע ורציונאלי, שנמצא איתך ומכוון אותך, מרגיע ועוזר לך לעבור את הכאב וגם מצויד בהמון ידע על לידה.

חשוב לי שתדעו!
אני מלווה גם שורדות תקיפה מינית
ולידות שקטות

 

 

כל הכתבות והמאמרים שלי

אשה בהריון נשענת על הדולה שלה בישיבה על הרצפה

למה צריך דולה בלידה?

חברה ממש טובה שלי בהריון. הכי התרגשות שבעולם! אבל היא לא לוקחת דולה, היא לא מבינה למה צריך דולה בלידה, יש לה את בעלה. והחודשים

קראי עוד »
Call Now Button