מחפשת דולה?

לקחנו את הנסיון שלנו בליווי מאות לידות מרגשות בבתי יולדות שונים ופיתחנו שיטה לעבודת הדולה המבטיחה חוויית לידה חיובית, עוטפת ומעצימה. לראשונה בישראל יש בידינו את האפשרות להתאים לך את הדולה הנכונה עבורך בצורה מקצועית ולחסוך לך פגישות היכרות מרובות ומתישות. הדולות העובדות עם גדולה יתמכו, יעטפו, ידריכו ויכוונו אותך ואת השותפים שלך ללידה עד לחוויית לידה טובה וכל זאת במקצוענות חסרת פשרות.

איך זה עובד?

  1. מהשלב הראשון אנחנו עושות הכל על מנת להכיר אותך ואת הצרכים שלך. לאחר שיחת טלפון ראשונית נזמין אותך לפגישת ייעוץ והתאמה בה נכיר אותך ואת בן/בת זוגך, נלמד מהן הרצונות והצרכים שלך, ניתן טיפים ונכיר לך את מגוון השירותים המוצעים בגְּדוּלָּה. בסופה של הפגישה תותאם לך הדולה הנכונה ביותר עבורך.
  2. לאחר שיחת היכרות טלפונית עם הדולה שלך נתאם 2 פגישות עבודה. במהלכן נכיר לעומק, נייצר תיאום ציפיות ותוכנית לידה ויזואלית שתסייע לתקשורת שלך עם הצוות בחדר לידה, תקבלו מידע חשוב וטיפים לקראת הלידה ונתרגל תנוחות, נשימות ומגע.
  3. לאורך תהליך הליווי תוכלי לקחת חלק בקבוצת התמיכה הסגורה ליולדות של גְּדוּלָּה, בה תוכלי לקבל מידע רב, לשאול שאלות ולקבל תשובות בזמן אמת, ולהכיר את צוות הדולות המגבות ללידה שלך.
  4. בהתאם לתיאום מראש, נתקדם יחד לחדר לידה בזמן הנכון. הדולה שלך נשארת אתך לאורך תהליך הלידה ומספקת תמיכה רגשית ופיזית רציפה לך ולשותפים שלך. בהתאם לידע ולנסיון של הדולה, ולצרכים ולרצון שלך, הדולה תוכל לסייע לך בנשימות, תנוחות, נקודות לחיצה ועיסויים ומגוון כלים מעולם הרפואה המשלימה. בתלוי במצב המלאי, תוכלי להשאיל דרך הדולה שלך ללא תשלום מכשיר איזי טנס ומדבקות ללידה.
  5. הליווי בלידה נמשך עד כשעתיים לאחר הלידה וכולל סיוע, תמיכה והדרכה ראשונית בהתאם למה שתצטרכו.
  6. לאחר הלידה ובתיאום מראש ניפגש שוב – הפעם בביתכם- למפגש סיכום הלידה הכולל שיחה, טיפים, ועוד….

שאלות נפוצות

הדולות של גְּדוּלָּה  נבחרו באופן אישי, ועברו הכשרה מקצועית במטרה להבטיח את סטנדרט השירות הגבוה אליו אנו שואפות. ליווי על ידי אחת הדולות של גְּדוּלָּה  משמעותו ליווי המלווה בגב מקצועי, עוטף ומחבק לכל אורך הדרך.

דברי איתנו, נעשה הכל על מנת שתהיי בטוחה שהדולה שלך מתאימה לך

בחרנו במכוון דולות מגוונות עם כלים שונים, יש ביניהם מטפלות ברפלקסולוגיה, מדריכות הנקה, מדריכות היפנובירת'ינג, ועוד. בנוסף לכל הדולות כלים בסיסיים לשימוש בתוך חדר הלידה מעולמות שונים בתחומי הרפואה המשלימה.

כמו עם כל דולה – תופעל דולה מגבה. היתרון בשירות הדולות של גְּדוּלָּה הוא שתוכלי להכיר מראש את הדולה המגבה בקבוצת התמיכה הוירטואלית שלנו ואם תרצי גם בשיחת טלפון מראש.

דברי או כתבי לנו
052-8582071
תכנית לידה ויזואלית